Ceny pronájmů kanceláří:

Cena se sjednává za pronájem 1 m² kancelářské plochy za časové období. Na období od ledna 2021 platí dále následující ceny pronájmů.
Cena obsahuje složku základní nájemné (100 Kč/m2/měsíc) a dodaná media a služby (65 Kč/m2/měsíc). Celkem 165 Kč za  1 m2 a měsíc bez DPH.

Tato cena je celková a konečná za uvedené položky. K jednotlivým složkám za nájemné, energie a služby se připočítává příslušná sazba DPH 15 resp. 21 %.

Jednotlivé kanceláře ve velikosti základního modulu tj. 17 m² nabízíme  1 m² za cenu 1980 kč/m²/rok bez DPH.  Celková cena kanceláře, základní rozměr 17 m² je tedy 2.805 Kč měsíčně resp. 33.660 Kč za rok bez DPH.

Aktuálně nabízíme několik jednotlivých místností po 17 m2 a dvojkancelář 42 m² ve 2. a 3. np. Kombinovaně lze vytvořit  prostor několika kanceláří vzájemně propojených jako tzv. kancelářský apartman ve 2.np. (1.patře) budovy.

U pronájmu tří a více kanceláří Vám na konkrétní poptávku zpracujeme zvláštní nabídku podle požadavků na jejich využití. Ke kancelářím je možno pronajmout jednotlivé skladové místnosti v suterenu budovy.

Jednotlivé kanceláře

  • základní modul kanceláře v Administrativní budově o ploše cca 17 m² (5,20 x 3,30)
  • K dispozici v nabídce pro rok 2022 jsou dvě jednotlivé kanceláře po 17 m² ve 2. a 3. np. budovy situované k jihu i severu.

Ostatní prostory v AB KZT

  • Jako kancelářský prostor pro větší firmu nabízíme několik místností ve 4.np AB. Tyto lze vzájemně propojit nebo oddělit od ostatního prostor a to až do výměry cca 120 m2 plochy.
  • V západní části Administrativní budovy KZT v suterénu a přízemí budovy byla část kancelářských prostor rekolaudována jako “Provozovna pro lehkou výrobu”.
  • Místnosti jsou  využívány jako příruční sklady nájemců kancelářských prostor v budově.
  • K využití nabízíme celkem 5 místnosti různých velikostí, které lze variantně využít pro různé účely jako provozní a také kancelářský prostor současně.
  • Rozměry skladovacích místností jsou 14 – 18 m2.
  • V současnosti pro rok 2022 není aktuálně v nabídce žádný volný prostor.