Společnost KZT s.r.o. byla založena v roce 1993 společníky Zdeňkem Krupičkou a Ladislavem Ziglerem.

Hlavní činností bylo od počátku vzniku provádění vodohospodářských staveb a výstavba inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody, kabelové trasy a meliorace). Společnost byla na tyto činnosti vybavena čtyřmi rypadly, třemi rýhovači, kolovým nakladačem, šesti různými nákladními vozidly, pojízdnou dílnou a sestavou malé stavební mechanizace.

V roce 2001 získala certifikát jakosti podle EN-ČSN ISO 9002.

V letech 1998 – 2000 byl vybudován na ploše 3.300 m² vlastní areál v Táboře – Čekanicích, kde měla společnost vybavenou opravárenskou dílnu a stavební dvůr pro parkování strojů a uskladnění materiálů.        V areálu měla být původně postavena také technicko – administrativní budova se zázemím pro vedení a zaměstnance. Od stavby tohoto objektu bylo nakonec ustoupeno. V lednu 2002 zakoupila společnost Administrativní budovu bývalého Okresního stavebního podniku na Chýnovské ulici v Táboře.

Tato čtyřpodlažní budova s užitnou plochou téměř 2.000 m² byla postupně zregenerována a během dvou let se jí podařilo obsadit nájemníky. Objekt byl úpravami v letech 2002-2004 rozdělen na sekce kanceláře, jídelna, ubytovna a provozovna pro lehkou výrobu.

V letech 2005 – 2006 došlo k postupnému rušení stavebního střediska.   Ze společnosti KZT s.r.o. se stala firma pouze s realitní činností – správa a pronájem nebytových prostor ve vlastních objektech.

V dalších letech byla na Administrativní budově KZT prováděna postupně celková stavební regenerace objektu. Provedena byla rekonstrukce výměníku tepla na plynové vytápění, oprava vnitřní a venkovní kanalizace, rekonstrukce toalet, výměny vstupních dveří a lodžií schodišť, celkový nátěr fasády a oken s jejich postupnou výměnou, zřízení dlážděného parkoviště pro ubytovnu…

KZT s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 3010

Datum zápisu: 11. června 1993
Spisová značka: C 3010 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
Obchodní firma: KZT s.r.o.
Sídlo: Tábor, Chýnovská 2217, 390 02
Identifikační číslo: 490 18 701
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Statutární orgán: Jednatel: Zdeněk Krupička
  Jednatel: Ladislav Zigler